Západočeská Cestovní Agentura - Zdeněk Černý

ZCA logo
ID: 1002878

Rotterdam, Van Gogh a největší květinové korzo světa a výstava Floriade 2022 **+

Termín: 02.09. (Pá) - 06.09. (Út) 2022

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 8 990 Kč

Program
1. den: odjezd z Prahy večer (Pl, svoz z Br za 400 Kč), transfer přes SRN do Holandska

2. den: ROTTERDAM, město vody a Europoort, největší přístav Evropy a největší kontejnerový přístav na světě, prohlídka města s průvodcem, centrum města s jedinečnou moderní architekturou a mrakodrapy (Kijk-Kubus, stavba Het Potlood a Nizozemský architektonický ústav), Witte Huis – secesní, kdysi nejvyšší budova kanceláří v Evropě, moderní stavba Museum Boijmans Van Beuningen, fakult. okružní plavba lodí přístavem - zážitek pro milovníky lodí, pohledy na Erasmův most a další rotterdamské mosty, moderní budovy na nábřeží z vodní perspektivy, procházka k vyhlídkové věži Euromast (185 m) - symbol města, panoramatický výhled na město, možnost návštěvy muzeí: námořní muzeum, Kunsthal, Museum Boijmans Van Beuningen - jedna z nejkrásnějších kolekcí v Holandsku od Jana van Eycka až po moderní laserové obrazy, ubytování v Rotterdamu

3. den: zážitkový den s průvodcem: skanzen KINDERDIJK (památka UNESCO), důmyslný systém odvodnění půdy, 19 větrných mlýnů na břehu kanálu na okraji ROTTERDAMU, muzeum větrných mlýnů, ráj fotografů, fakult. projížďka lodí po kanálu mezi mlýny, prodejna sýrů od místního výrobce, výlet s průvodcem za jedinečným zážitkem: ZUNDERT, město narození van Gogha, muzeum van Gogha, římskokatolický kostel, neoklasicistní radnice, větrný mlýn ze 17. st., největší květinové korzo na světě Blumencorso (na 600 000 květů jiřin, na 20 obrovitých soch až 10 m vysokých alegorických vozů) – podrobnosti uveřejníme průběžně během léta, variantně individuální pobyt v ROTTERDAMU a využití možnosti návštěvy dalších galerií a muzeí, večer setkání všech účastníků na Markt Hall - supermoderní stavba tržnice s možností večeře, místní specialita - holandský „haring“ (slaneček), nebo „kibbeling“ (smažená ryba) a večerní rozloučení s kouzlem ROTTERDAMU

4. den: po snídani další jedinečný zážitek Floriade EXPO 2022 ve městě ALMERE- největší světová zahradnická výstava, která se koná každých 10 let, s CK GEOPS jste mohli vidět poslední dva ročníky. Téma Floriade 2022 je „Rostoucí zelené město“, kde se představí souhra vodního a ekologického systému spolu s lidskou činností. Světová přehlídka současných trendů v zahradnictví i zahradní architektuře má být inspirací pro budoucnost a po skončení akce bude celý areál sloužit k bydlení, kulturním účelům, koncertům a parkům pro občany Amsterdamu.

5. den: návrat do ČR ráno
CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu dle slavností. Doporučujeme Rotterdam Welcome Card (17€, doprava zdarma, slevy na muzea).

Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. KOMPLEXNÍ LÉČEBNÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5 kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696. • léčebných výloh (dále LV) pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci včetně případné nákazy COVID-19 v zahraničí s případ. omezením s odkazem na "semafor" a doporučení MZV až do výše 5.000.000 Kč • pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč • pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů i v případě diagnózy COVID 19 či jiné: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč • úrazové pojištění: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) • poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč • pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč Nově je možné sjednat doplňkové pojištění k jakémukoliv komplexnímu cestovnímu pojištění 
 PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID 19 TARIF P – rozsah pojištění níže Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény – maximální plnění 10.000 Kč - V případě karantény při nákaze pojištěné osoby v zahraničí - Preventivní karanténa nařízená oprávněným místním orgánem (např. v hotelu, kde klient bydlí, se prokáže nákaza) Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě – maximální plnění 20.000 Kč - Karanténa v souvislosti s nákazou klienta - Preventivní karanténa v souvislosti s nákazou např. někoho z hotelu Rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí (letadlo, autobus, vlak) - Rozšiřuje připojištění stornovacích poplatků (pokud jsou sjednány) o situace, kdy pojištěná osoba doloží, že v ČR, ještě před odjezdem, nebyla vpuštěna do dopravního prostředku s ohledem na zdravotní rizika související s COVID-19 a podezření na onemocnění pojištěné osoby. Pojistné plnění je poskytováno maximálně do výše limitu zvoleného připojištění stornovacích poplatků se stejnou spoluúčastí klienta- Dále je z pojištění hrazena situace, kdy klient doloží, že jel vlastním prostředkem a nebylo mu umožněno opustit ČR na hraniční kontrole země sousedící s ČR s ohledem na nesplnění zdravotních podmínek k vycestování z ČR a podezření na onemocnění pojištěné osoby. - Preventivní domácí karanténa nebo uzavření hranic nařízením oprávněného orgánu není předmětem pojištění.
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem s klimatizací, 2x hotel 2-3* (2lůžkové pokoje), 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, pobyt. taxu, jízdy lodí a vlakem, fakult. služby a vstupné (60 €) a vše, co není obsaženo v položce Základní cena zahrnuje
Příplatky
3.500 Kč za 1lůžkový pokoj 890 Kč záloha na vstupné na Floriadu 250 Kč záloha na vstupné na květinové korzo 175 Kč za komplexní pojištění 150 Kč za připojištění COVID 19 za příplatek UNIQA P* (Z1)
Doprava
klimatizovaným autobusem s prodejem nápojů, DVD Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci. Svoz z Brna může být zajištěný, veřejnou dopravou. S nutností v Praze přestoupit do hlavního zájezdového autobusu. Mezi příjezdem svozového autobusu a odjezdem zájezdového autobusu může být časová prodleva.
Ubytování
2x hotel v centru Rotterdamu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 10 minut pěšky od místa konání slavnosti přístavu
Stravování
2x snídaně, podávají se v hotelu
Přehled vybraných cen některých potravin a nápojů (€)
limo:3, pivo 3,50, minerálka 1,5 l: od 1,50, džus1 l: 1,40, chléb 1,30, koláče 1,20, jablka 1 kg: 1,25, banány 1,40, pomeranče 1,50, rychlé občerstvení (plněná bageta, pizza, hamburger) od 2,70 - 5 V restauraci levnějšího typu: Jídlo klasické kuchyně od 8€, čaj 1,40, káva od 2,50, pivo 0,2 l: 1,66, víno 2 dl - 3,50, hlavní jídlo se dá pořídit od 16-20 €.
úvodni popis_PROV
Zažijete největší květinovou slavnost světa, navštívíte skanzen, který je pod ochranou UNESCO, Rotterdam, největší přístav Evropy a DEN HAAG. Na své si přijdou milovníci tradic a slavností, moderní architektury i umění. Zážitkový eurovíkend v Rotterdamu a okolí. Hotel *** v centru Rotterdamu umožní variabilitu programu.
02.09. (Pá) - 06.09. (Út) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1lůžkový pokoj základní cena další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-8 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNizozemí
MístoNizozemí
HotelRotterdam, Van Gogh a největší květinové korzo světa a výstava Floriade 2022
2lůžkový pokoj základní cena
Termín02.09.2022 - 06.09.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geops, s.r.o. IČO: 25633261
Vytvářím objednávku...